וואטספ
Goldys גולדיס

אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש/אורח

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו ליהנות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

להרשמה

אירועים

אירוע בקונספט 'גולדיס'

אירוע מושלם הוא חלום של כולנו. אירוע מושלם הוא קסם באוויר וחשמל באווירה, אירוע מושלם הוא אירוע מתוכנן ומוקפד. אירוע מושלם זה 'גולדיס'.

שמחה משפחתית, קטנה או גדולה, כינוס עובדים מרכזי, דינר או ערב הוקרה. לא משנה תחת איזו כותרת נכלל האירוע שלכם, הוא האירוע שלכם. וככזה, הוא חייב להיות מושלם. 

אירוע מושלם מתחיל בתכנון מוקדם. בתהליך התכנון המקדים תוזמנו לשבת יחד עם הצוות המקצועי של 'גולדיס' האמון על הפקת אירועים מוקפדים עד לפרט הקטן ביותר בהתאמה אישית מדוייקת לסגנון, לרצונות ולחלומות שמלווים אתכם.

במסגרת שלב התכנון תוכלו להתאים את שלל מרכיבי האירוע לקונספט המתאים לכם ולבחור כל אחד מהפרטים המרכיבים את התמונה השלימה.

לאחר שתקבלו את ההחלטה המתאימה לכם על מיקום האירוע – בחוץ או בפנים, גודל האירוע וסך המוזמנים, תהיו בשלים לעבור לשלב ההחלטות הקולינריות – תפריט מותאם ומדויק לחלום הארומתי שילווה את האירוע שלכם. תוכלו למקסם את ההנאה מתפריט 'גולדיס' עשיר על ידי הזמנת שירותי מטבח ומילצור בעת האירוע ולהנות מרמת שירות מקצועית, אישית ואיכותית, ואף להוסיף שדרוג על ידי שימוש בכלים מרהיבים שישלימו את הקסם השזור.

בכל קונספט שתבחרו – אירוע מורחב או מצומצם, בבית, באולם או בחוץ, בפורמט "עשה זאת בעצמך" או בפורמט "שירות כלול". גולדיס כאן, עם מיטב הצוות המקצועי להתאמה מושלמת לאירוע המושלם שלכם.

 

 

 

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

אנא מלאו את טופס -